Omleidingen, minder parkeerruimte en een vervallen weekmarkt: de kermis heeft concrete gevolgen voor ondernemers en bezoekers van de Weerter binnenstad. De verkeersmaatregelen duren tot donderdag 1 oktober om 20.00 uur.
De kermis loopt van 25 tot en met 30 september; de afsluitingen omvatten ook de op- en afbouw.
Parkeren en station
Het Bassin is grotendeels afgesloten. Ook onder meer het Stationsplein, de Dries en de Beekstraat zijn dicht voor verkeer. Parkeergarages blijven bereikbaar, behalve de Muntgarage.
Het station blijft bereikbaar; aan de St. Maartenslaan is een tijdelijke plek voor het ophalen en brengen van treinreizigers.
Markt vervalt
Op zaterdag 26 september is er geen weekmarkt in het centrum. De volgende zaterdagmarkt in Weert is op 3 oktober, van 9.00 tot 16.00 uur.
Ondernemers kunnen klanten, medewerkers en vervoerders vooraf naar de gemeentelijke bereikbaarheidsinformatie verwijzen en bij afspraken rekening houden met de omleidingen.
Bron: Gemeente Weert, wijzigingen en bereikbaarheid tijdens de kermis (24 september 2026). Gecontroleerd op 25 september 2026.